učebňa informatiky

jazykové laboratórium

Vzdelávanie pedagogických zamestnancov

V dňoch 27. – 29. 5. 2021 sa 30 pedagógov našej školy zúčastnilo vzdelávania pedagogických zamestnancov na rozvíjanie kľúčových kompetencií a PISA gramotnosti v Červenom Kláštore.

Záverečné stretnutie vzdelávania sa uskutočnilo 5. 6. 2021 na pôde školy.

Tematická exkurzia pre pedagógov

Medzinárodný veľtrh Gastro Danubius sa konal v priestoroch Incheby v Bratislave po trojročnej covidovej prestávke v dňoch 20. – 21. apríla 2023.

35 pedagógov našej školy sa zúčastnilo už 29. ročníka najvýznamnejšieho gastronomického veľtrhu na Slovensku. Veľtrh sa rokmi vyprofiloval na rozhodujúce podujatie vo svojom segmente. Je dlhodobo uznávaným podujatím a dôležitou platformou pre prezentáciu trendov a noviniek v segmente gastronómie. Vďaka účasti významných značiek ale aj menších spoločností a živnostníkov prináša komplexnú prehliadku súčasných trendov v gastronómii, ktoré sú inšpiráciou aj pre našich pedagógov pri práci so žiakmi na teoretickom a praktickom vyučovaní.

Tematická exkurzia pre pedagógov

30. ročník celoštátnej prezentačnej výstavy 80 stredných odborných škôl Mladý tvorca sa konal v dňoch 21. – 23. júna 2023 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre. Cieľom výstavy je podpora a propagácia stredoškolského odborného vzdelávania, duálneho systému vzdelávania reflektujúceho na vznik nových typov profesií pri zavádzaní robotizácie a digitálnych technológií do praxe.

35 pedagógov získalo pomocou výstavy väčší prehľad o profilácii škôl, učebných a študijných odboroch a povolaniach žiadaných trhom práce. Program podujatia dotváral zaujímavý sprievodný program a prezentačné aktivity partnerov podujatia, interaktívne činnosti, workshopy, súťaže a programy z oblasti záujmovej činnosti.